🍿
UAKINO.CLUB » Мультфільми » Повнометражні » Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба


Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба

My Little Pony: Equestria Girls - Forgotten Friendship
постер до фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба дивитися онлайн
HD 720p

Якість:

HD 720p

Рік виходу:

Вік. рейтинг:

TV-Y7

Країна:

Режисер:

Тривалість:

44 хвилини (00:44)

Мова озвучення:

Український (Плюс-Плюс)
Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба imdb рейтинг
7.2/770

Доступно на:

  • UA #1
  • Трейлер
  • Скачати фільм торентом безкоштовно Саундтреки OST до фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба

Дивитися мультфільм Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба в HD якості безкоштовно

Коментарі 8
марі
мені подобається цей мультик мені подобається цей мультик мені подобається цей мультик мені подобається цей мультик мені подобається цей мультик

кадри з фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружбакадри з фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружбакадри з фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружбакадри з фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба
Дивитися всі частини мультфільму "Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба":

Про що мультфільм "Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба":

Сансет останнім часом дуже сильно змінилася і ці зміни були відразу ж помічені оточуючими. Ще зовсім недавно вона була дуже грубою і зарозумілою що звичайно ж не допомагало їй у спілкуванні зі своїми однолітками. Але благо знаходилися ті, хто вважав її подругою і саме завдяки цим дівчатам вона не перетворилася в одиночку і ізгоя кинутого усіма. Вона провела серйозну роботу над помилками і зробила відповідні висновки щодо свого минулого життя. Всі дуже раділи її перетворенню, що сприяло появі нових друзів і позитивно позначалося на повсякденному житті. За свої старання Сансет отримала певне заохочення від керівництва свого навчального закладу. Вона стала кореспондентом і редактором шкільного видання, і тепер повинна була документувати і фіксувати на плівку все що відбувалося в її рідній школі. Групове фото зі своїми подружками стало предметом палких суперечок, які виникли між Сансет і Трікс. Крім своїх основних обов'язків Сансет мала повноваження номінувати учнів на отримання високих нагород, що вручаються в кінці кожного навчального року. З тих пір як Сансет змінилася місце "головної злюки школи" залишилося вакантним і Трікс дуже хотіла стати його володарем.

Скачати мультфільм "Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба" через торент безкоштовно


Скачати торенти


Музика з фільму Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба


Слухати онлайн або скачати

Дивитися ще серіали і кінофільми українською
Поділіться враженнями від перегляду
8 коментарів
{login}
  • Актуальні
  • Кращі
  • Нові
  • Старі
  • Гірші
  1. Гість Марічка
    Гість Марічка
    Гості
    + 0 -
    Божееее, яка ж кайфова озвучка

    Сансет така альтушка
    18 січня 2024 22:21
    0
  2. Гість Maria
    Гість Maria
    Гості
    + 0 -
    Супер прикольний мультик 😍
    13 січня 2024 19:28
    0
  3. Yarkuch
    Кіномани
    + 0 -
    О у них костюми змінились вони стали трішки інакші
    5 січня 2024 01:44
    49
  4. Yarkuch
    Гості
    + +2 -
    в цій серії стосугки Сансет і Тріксі схожі на стосунки Тріксі і Старлайт із понівілю
    27 грудня 2023 19:33
    0
  5. Гість злата
    + +1 -
    клас!
    1 жовтня 2023 21:10
    0
  6. Cаша
    Гості
    + 0 -
    Oppps роздач не виявлено зверніться до адміна для налагодження проблеми.Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба" через торент безкоштовно не магу скачать што за хрен мать вашу
    2 серпня 2021 15:35
    0
  7. Гість саша
    Гості
    + 0 -
    Дівчата з Еквестрії 5: Забута дружба не качает просит обратится администрации

    Oppps роздач не виявлено зверніться до адміна для налагодження проблеми.
    25 липня 2021 16:11
    0
  8. марі
    марі
    Гості
    + +6 -
    мені подобається цей мультик

    мені подобається цей мультик

    мені подобається цей мультик

    мені подобається цей мультик

    мені подобається цей мультик
    10 липня 2020 20:54
    0