🍿
UAKINO.CLUB » Мультфільми » Повнометражні » Наступне покоління


Наступне покоління

Next Gen
постер до фільму Наступне покоління дивитися онлайн
1080p

Якість:

1080p

Рік виходу:

Вік. рейтинг:

TV-PG

Країна:

Режисер:

Тривалість:

106 хвилин (01:46)

Мова озвучення:

Український (Dzuski)
Наступне покоління imdb рейтинг
6.6/19057

Доступно на:

  • UA #1
  • Трейлер
  • Скачати фільм торентом безкоштовно Саундтреки OST до фільму Наступне покоління

Дивитися мультфільм Наступне покоління в HD якості безкоштовно

Коментарі 15
Ілона
Мульт цікавий і сюжет класний, але ця мала "істеричка" і маніпуляторша просто бісить! Як я розумію, цим хотіли показати багатограність і ранимість душі підлітка, його бунтарську натуру через

кадри з фільму Наступне поколіннякадри з фільму Наступне поколіннякадри з фільму Наступне поколіннякадри з фільму Наступне покоління

Про що мультфільм "Наступне покоління":

У Мей, дівчинки-підлітка, непросте життя. Героїня мультфільму «Наступне покоління» зростає практично в ізоляції: у неї немає друзів, тато давно пішов з сім'ї, а мама захоплена новими технологіями більше, ніж власною дитиною. У такій ситуації дівчинка росте скованим і замкнутим підлітком, без звичного дружнього оточення вона є одинокою бунтаркою.
Але, одного разу, мама героїні запрошує Мей сходити з нею на виставку інноваційних технологій, і дівчинка погоджується. На заході підліток випадково відбивається від загальної маси і потрапляє прямо в закриту лабораторію, знайомлячись в реальності з досягненнями наукових розробок. Там Мей допомагає роботу останнього покоління опинитися на волі, тепер у дівчини з'явився незвичайний знайомий. Найдивовижніше полягає в тому, що ця розумна машина стає по-справжньому кращим другом дівчини, якого вона так давно потребувала. Що ж вийде далі з цією незвичайною дружбою робота і бунтівного підлітка? Незвичайна історія, яка розвивається в сучасному нанотехнологічному світі.

Скачати мультфільм "Наступне покоління" через торент безкоштовно


Скачати торенти


Музика з фільму Наступне покоління


Слухати онлайн або скачати

Дивитися ще серіали і кінофільми українською
Поділіться враженнями від перегляду
15 коментарів
{login}
  • Актуальні
  • Кращі
  • Нові
  • Старі
  • Гірші
  1. tsvite_teren
    Кіномани
    + 0 -
    Оох, скільки ж тут мізогінії у коментаторів/ок до головної героїні, я щиро вражена. І не тільки звичайної мізогінії, а ще й внутрішньої від самих дівчат та жінок, що ще більше засмучує. Я бачила тисячі робіт і, справді, існують чимало маніпулятивних, буквально дратуючих персонажів/ок, особливо чоловічої статі, але через те, що останнє унормовано, то на це рідше і менш упереджено реагують.

    Доки дивилася мультфільм, то старалася з усіх сторін бути уважною до Мей, об'єктивно намагалася проаналізувати її тип особистості, характер, проблеми, але надзвичайної маніпулятивності, а ОСОБЛИВО "істеричності", не було. Переважно вона реагувала на те, що зробили з нею инші чи як ставилися до неї загалом, а тут не треба бути розумним, щоб погодитися із тим, що Мей булили, а рідна мати максимально дистанціювалася, не даючи базового емоційного розуміння, ТИМ ПАЧЕ у період підлітковості. Я вже мовчу про глибокі травми від відсутності тата та рамок, які їй намагалися насадити.
    Плюс вона далеко не за все несе відповідальність, навіть за навмисну шкоду, бо у неї нема рівня самосвідомости як у дорослої людини, це очевидно і це треба враховувати. ЦЕ ТАКОЖ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО Я НЕ БАЧУ ПРОБЛЕМ У НІЙ І ВОНА БІЛА ПУХНАСТА, НІ, я "за" без вдавання у крайності, а лише логіку, справедливий підхід.

    Нам потрібні різні жіночі персонажки та постаті, особливо образи бунтарок та нетипові образи до того, що ми вже звикли бачити у суспільстві, ми маємо бачити жінок, які борються, і не лише тихо борються, намагаючись не заважати людям. Ми не маємо бути зручними чи слідувати певному сценарію, а те, що це викликає подібне обурення, тільки більше підтверджує мої слова та становище, місце жінки у соціумі.
    Вже чекаю, як мене закидають гейтом та тезами про "фємок" (•ᴗ•,, )
    ≽^•⩊•^≼ 🐸🍓
    20 грудня 2023 19:19
    48
  2. Kenny Purple
    репортер з Голлівуду⭐️
    + +1 -
    Крутий) Веселий. Не знаю - як на мене то рейтинг трохи більше можна було б ставити
    1 листопада 2023 17:18
    258
  3. Khoma Natalia
    Khoma Natalia
    Гості
    + +1 -
    дуже класний мультфільм
    28 травня 2023 20:49
    0
  4. toto4no
    Місцевий авторитет🔥
    + +1 -
    Мульт класний, сюжет зворушливий. Зайшов. Рекомендую
    20 травня 2023 00:12
    237
  5. Lyy
    Оскароносний коментатор👑
    + 0 -
    Ну так собі, наче і сюжет не поганий, але переклад геть псує враження. На один раз і то..
    7/10
    rusni pizda
    30 листопада 2022 19:29
    507
  6. Круто прям КРУТО КРУТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    13 листопада 2022 15:41
    0
  7. Гість Ліза
    Гість Ліза
    Гості
    + 0 -
    Мульт не дуже,але класний і сюжет крутий
    28 жовтня 2022 22:11
    0
  8. Боба
    Боба
    Гості
    + +4 -
    Мульт дуже крутий раджу вам його подивитися це бомба а не мульт
    27 жовтня 2022 22:18
    0
  9. Ростислав Запорожець
    репортер з Голлівуду⭐️
    + -6 -
    та це ж копія
    це ж було вже
    дуже дивно, замінили хлопака на дівчину, зробили надзвичайного подібного компаньйона + схожий сюжет з гіршою: графікою, та укр озвучкою.
    й ніхто навіть в коментарях не написав...
    фу , навіть не буду писати чого саме це копіпаста, той хто бачив усі круті мультики, сам/а здогадається.

    та це ж копія
    це ж було вже
    дуже дивно, замінили хлопака на дівчину, зробили надзвичайного подібного компаньйона + схожий сюжет з гіршою: графікою, та укр озвучкою.
    й ніхто навіть в коментарях не написав...
    фу , навіть не буду писати чого саме це копіпаста, той хто бачив усі круті мультики, сам/а здогадається.
    Годі шукати ідеалів, в цьому світі існує ватний "АТБ"
    23 листопада 2021 17:24
    435
  10. веро вишенька
    веро вишенька
    Гості
    + +1 -
    мульт дуже крутий.Я аж плакала
    8 червня 2021 17:49
    0
  11. Иван
    Гості
    + -5 -
    После просмотра 15 мин с дочерью 10 лет, решил написать отзыв. Мутьт сделан шикарно, но сюжет о закомплексованой и эгоистичной соплячке в мире равнодушия - это гавно.
    Другого сюжета не нашли.
    22 березня 2020 13:22
    0
  12. Гість Ігор
    Гості
    + -9 -
    Це ера технологій чи що? Любу інформацію з одного носія можно перенести на інший, перевстановити систему і знову повернути інформацію! Сюжет лажа! =)
    24 червня 2019 10:24
    0
      Показати відповіді (1)
    1. XZik806
      Кіномани
      + +2 -
      Суть у тому що у робота зламався постійний носій даних. І залишилась лише оперативна пам'ять, з неї не можливо переносити данні і вона є енерго залежною тому після перезапуску він втратив пам'ять
      22 квітня 2023 17:28
      5
  13. Ілона
    Гості
    + +11 -
    Мульт цікавий і сюжет класний, але ця мала "істеричка" і маніпуляторша просто бісить! Як я розумію, цим хотіли показати багатограність і ранимість душі підлітка, його бунтарську натуру через важке дитинство.
    31 травня 2019 18:28
    0
  14. 1
    1
    Гості
    + +4 -
    мульт прорисован круто, но содержание до картинки не дотягивает(
    20 лютого 2019 20:16
    0