🍿
UAKINO.CLUB » Мультфільми » Повнометражні » Як приборкати дракона 3: Прихований світ


Як приборкати дракона 3: Прихований світ

How to Train Your Dragon: The Hidden World
  • UA #1
  • Скачати фільм торентом безкоштовно Саундтреки OST до фільму Як приборкати дракона 3: Прихований світ

Дивитися мультфільм Як приборкати дракона 3: Прихований світ в HD якості безкоштовно

Коментарі 110
Yara
прекрасний мультфільм і поплакати, і посміятись) надіюсь що буде продовження, але малоймовірно(

кадри з фільму Як приборкати дракона 3: Прихований світкадри з фільму Як приборкати дракона 3: Прихований світкадри з фільму Як приборкати дракона 3: Прихований світкадри з фільму Як приборкати дракона 3: Прихований світ
1
Як приборкати дракона
3
Книга драконів
6
Як приборкати дракона 2
9
Дракони: Дев'ять світів

Про що мультфільм "Як приборкати дракона 3: Прихований світ":

На острові Олух знаходиться поселення відважних вікінгів. Поруч з ними живуть могутні вогнедишні дракони. Після довгих воєн між цими двома розумними расами настав довгоочікуваний мир. Багато людей і рептилій подружилися. До таких належить вождь племені Іккінга і дракон Беззубик. Величезний монстр часто садить людину на свою спину і вони разом облітають навколишні землі. Беззубик є ватажком племені драконів. Іккінга і його друг побували в багатьох пригодах, їм навіть вдалося перемогти сильну армію лиходія Драго Блудвіста.
Ніхто з ворогів тепер навіть близько не наближається до острова, адже вони добре знають хто тут живе. У Іккінга і Беззубика завжди багато справ по господарству. За сюжетом мультфільму «Як приручити дракона 3» в селищі вікінгів сталася сильна пожежа. Згоріли майже всі житлові споруди, добре ще, що жертв не було. Стало зрозуміло, це цілеспрямований підпал. Підозри падають на заздрісного дракона Костолома, який кудись пропав. На його пошуки відправляються Іккінга разом своєю коханою Астрід. Звичайно до них приєднався Беззубик. Попереду у них маса нових неймовірних пригод.

Скачати мультфільм "Як приборкати дракона 3: Прихований світ" через торент безкоштовно


Скачати торенти


Музика з фільму Як приборкати дракона 3: Прихований світ


Слухати онлайн або скачати

Дивитися ще серіали і кінофільми українською
Поділіться враженнями від перегляду
110 коментарів
{login}
  • Актуальні
  • Кращі
  • Нові
  • Старі
  • Гірші
  1. Аліса левиця
    Аліса левиця
    Гості
    + 0 -
    я мало не розплакалася в кінці,але мені дуже сподобалось💘💘💘💘💘😻😻😻😻😻
    13 березня 2024 19:39
    0
  2. Гість Георгий
    Гість Георгий
    Гості
    + 0 -
    ця частина дуже класна
    20 лютого 2024 12:08
    0
  3. Гість Павло
    + 0 -
    Фільм дуже цікавий і неймовірний
    Але є одне дно,він закінчується!
    18 лютого 2024 17:47
    0
  4. Гість Vivk
    Гості
    + 0 -
    Мені 29 років а я. Так обожнюю цей мультфільм ця частина ДИВОВИЖНА
    16 лютого 2024 18:19
    0
  5. Хохлов Тимофій
    Хохлов Тимофій
    Гості
    + 0 -
    Мультфільм класний
    16 лютого 2024 00:10
    0
  6. софія франчук
    софія франчук
    Гості
    + 0 -
    це моя улюблена частина особливо подобаються моменти з самицею і з беззубиком
    6 лютого 2024 20:31
    0
  7. Гість Лія
    Гість Лія
    Гості
    + 0 -
    Ця частина ДИВОВИЖНА! Ставлю 5 зірок, мене пробило до сліз😥😭😭😭. Прикольний і зворушний мультфільм
    6 лютого 2024 19:39
    0
  8. Razer
    Razer
    Гості
    + 0 -
    Ніколи б не подумав що мене до сліз доведе такий шедевр
    16 січня 2024 18:45
    0
  9. Гість Орися
    Гість Орися
    Гості
    + 0 -
    Від цієї частини я хотіла плакати
    11 січня 2024 19:28
    0
  10. Гість Таня
    Гості
    + 0 -
    Просто неймовірний, чудовий і фантастичний мультфільм! Вперше побачила роки 3 тому і досі дивлюся. Дуже вдячна за ідеологію, за прекрасних героїв та продуманий, чудовий сюжет! Не знаю, як можна не любити цей мультик.
    30 грудня 2023 10:18
    0
  11. Кришецкир
    Кіномани
    + 0 -
    Тут відчувається позитивний стимул тут уже показали нам дорослішання навіть такі сумні моменти. Хотів би подякувати тим хто озвучував оскільки вони передали той темп. Як на мене це один з найкращих мультфільмів
    27 грудня 2023 21:40
    14
  12. Anastaz_i
    Місцевий авторитет🔥
    + +3 -
    Вирішила переглянути цю трилогію мультфільмів і ще раз переконатися в їх прекрасності.
    Вони яскраві, мальовничі, наївні та легкі.

    Нам по суті розповідають про історію дорослішання:

    В першій частині ми спостерігаємо за хлопцем, який ще вчора ще був дитиною, а зараз він дорослішає, намагається зрозуміти хто він є та чого прагне від життя. Його конфлікт з суспільством, боротьбу за власні погляди та переконання.

    В другій частині ми бачимо як підліток стає дорослим. Він вчиться боротися зі страхом відповідальності, вчиться приймати рішення та не боятися їх.

    В третій частині вже чоловік вчиться відпускати, жертвувати власним комфортом та бажаннями. Дорослим часто приходиться приймати не надто приємні рішення, і цей мультик чудово показує їх важливість. Можна було егоїстично залишити друга біля себе, не дати шансу на зустріч з коханням, але Гикавка не може так вчинити. Щастя власного друга йому важливіше за власне. Всі ідуть власним шляхом.

    Історію закінчили хоч з однієї сторони і сумно, але цілком логічно та чудово!
    14 грудня 2023 21:25
    127
  13. Гість Аліса
    Гість Аліса
    Гості
    + +1 -
    Мультик клас і якби рашка не прийшла було б ще краще якщо хтось російський бачить це то ідіть Росія на*й і Путін також,Слава Україні 🇺🇦
    14 грудня 2023 14:39
    0
  14. Шейді Баг
    Кіномани
    + -2 -
    Фанат цієї франшизи з 2011, перші 2 частини були особливі, а 1 так взагалі вогонь.Коли вперше дивився в кінотеатрі 3 частини, був засліплений ностальгією та плакав від кінцівки, але згодом передивившись мені абсолютно розподобалась ця частина, почнемо з персонажів та діалогів.Усі друзі Гикавки були бісячі, а діалоги прісні та нецікаві, особливо коли річ заходить про Шмаркляка/Сморкалу та його відношення до мами Гикавки.Вся особливість беззубика в цій частині просто пропала, в першим частинах він був як кіт, його походка, дії були взяті с кота, але в цій частині він як собака, а грація перейшла до денної фурії.Також мене вибісило, як він проміняв друга(Гикавку) з якии вони пройшли лід та вогонь на якусь даму, яку він знає декілька днів і навіть коли вона неприймала Гикавку, Беззубику біло нормально, тому для мене дружба яка була між Гикавкою та Беззубиком просто пропала в цій частині і якоїсь хімії між Беззубиком та денною фурією немає.Ще питання до сюжету,а як Грімель контрулював Денну фурію?Нам цк буквально не показали, тому це питання назавжди буде відкрите.Кінцівка це просто водопад сліз, тут факт, але сенсу в ній 0.Гикавка й його друзі завжди боролись за права драконів і тут вони просто здались?не вірю.І як це НІХТО з драконів не залишився з їх володарем?На мене 3 частина повинна була закінчитись по іншому, оскільки ця немає сенсу. тому простіше кажучи сюжет такий собі, персонажі (друзі Гикавки) бісячі але кінець сильний.Не дивлячись на всі мінуси все таки класна частина, але перші дві набагато краще
    15 листопада 2023 12:02
    6
  15. Гість Альона
    + +3 -
    Ця частина моя улюблена. Все таки саме у Гикавки та Беззубик найсильніший зв'язок, вони відчувають одне одного інтуїтивно і це прекрасно. У них є чого повчитися людям. Вони реально особливі і круті
    3 листопада 2023 14:35
    0
  16. ФРОСЯ
    ФРОСЯ
    Гості
    + 0 -
    МУЛЬТИК КЛАС
    3 листопада 2023 13:29
    0
  17. Гість міша
    Гість міша
    Гості
    + -3 -
    фууууууу
    16 жовтня 2023 15:37
    0
  18. мартік
    мартік
    Гості
    + +1 -
    мульт класссс
    10 жовтня 2023 15:45
    0
  19. Гість Елла
    Гість Елла
    Гості
    + +4 -
    Мультввільм просто 😍😍😍😍
    7 вересня 2023 12:13
    0
  20. Buchyn Valentin
    Оскароносний коментатор👑
    + +8 -
    Достойне завершення.
    Якщо ти справжній кіноман-то обирай тільки якісне кіно!
    15 серпня 2023 23:11
    1 708
  21. 1234
    1234
    Гості
    + +3 -
    10/10
    7 серпня 2023 07:42
    0
  22. 487586
    487586
    Гості
    + 0 -
    ГОСТІ
    17 липня 2023 22:13
    0
  23. Совія
    Совія
    Гості
    + +1 -
    Привіт
    9 липня 2023 10:27
    0
      Показати відповіді (1)
    1. Лілусінька
      Лілусінька
      Гості
      + 0 -
      Здрастє
      21 жовтня 2023 09:05
      0
  24. Безубик
    Безубик
    Гості
    + +6 -
    Прекрасний мульт
    17 травня 2023 15:59
    0
  25. Гість руслан
    Гість руслан
    Гості
    + +5 -
    крутий найкращий мультфільм
    14 травня 2023 15:58
    0
  26. Гість Марк
    Гості
    + +4 -
    ахн мульт
    11 травня 2023 20:49
    0
  27. темна лють  як приборкати дракона
    темна лють як приборкати дракона
    Гості
    + +11 -
    вал а мультфільм найкращій і чому цього хлопця називають гикалкка

    гиги
    28 квітня 2023 14:00
    0
  28. hi im max
    hi im max
    Гості
    + +7 -
    гість костя гикавка випустив їх щоб вони жили в безпеці
    27 квітня 2023 22:55
    0
  29. The Untamed
    Гості
    + +7 -
    Що ж ви робите! Мені не можна так багато плакати 😭
    26 квітня 2023 17:25
    0
  30. Tania)
    Кіномани
    + +11 -
    Один із улюблених мультфільмів. Кожен пергляд із задоволенням і приємними емоціями)
    12 квітня 2023 18:01
    29